Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır

tikali-tuvalet-nasil-acilirTıkalı tuvalet nasıl açılır, ne yapacağım diye düşünmeyi bir kenara bırakın. Son teknolojik sistemlerin ve sorunsuz çalışan özel ithal cihazların sayesinde tıkalı tuvalet kalmayacak.Tıkalı olan tuvaleti açma işleminde öncellikle tıkanıklığa neden olan cismi ve yerini belirlemek gerekmektedir. Tuvalet tıkanıklıklarının en çok görülme nedeni, içine tuvalet kağıdı, ped ve şişe atılmasıdır. Ayrıca eskiyen su tesisatınızda boruların içinde tortular ve kireçlenmeler görülür. Bunlar hem tesisatın aşınıp su kaçağı vermesine hem de tuvaletin kullanılamamasına yol açar.

Sebebi belirlenen tıkalı tuvalet ancak özel cihazlarla açılır. Avrupa’dan getirilen bir çok firmanın kullandığı banyonuza hasar vermeyecek, kırılmadan uygulamalar yapmaya imkan verecek cihazlarla noktasal tespit yapılır. Görüntülenmesi kamera ve robotlarla sağlanan sistemde tıkanıklık, kanal açma makineleriyle temizlenir. Temizlenen tıkalı tuvaletinizi hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Tıkalı olan tuvalet açma kimyasal çözücülerle açılabilir fakat bu kısa vadede bir işe yarar. Tamamen tıkanıklık açılmadığı için size başka sorunlar çıkartabilecek bu kimyasallar yerine işinin ehli ustaları çağırmanız daha faydalı olacaktır. Pompayla açma gibi klasik ve çağ dışı kalmış yöntemlerle ileri boyutlara ulaşmış tuvalet tıkanıklıklarınızın daha da ilerlemesine neden olabilirsiniz.

Hijyenik ortamın en çok görülmesi gereken yaşam alanlarından birisi olan tuvalet, sadece kişisel hatalardan değil inşaat döneminde kalan moloz parçalarından bile kaynaklanabilir. Pimaş borularınızın yeterince eğilimli olmaması, borularınızın eskiyip çürümesi su kaçaklarına bunlar da yüksek fatura ödemenize ve komşularınızın sizden şikayetçi olmasına yol açabilir.

Kırmadan, fayans ve banyonuzu koruyarak, üstelik aynı gün içerisinde başarılı sonuçlar almanız mümkün. Su kaçakları oluşmadan, tuvaletin yayacağı kötü koku ve pis görüntüye maruz kalmadan uygun fiyatlara kaliteli bir firmayla çalışmanız sizi büyük bir dertten kurtaracaktır.

 

Tıkalı Tuvalet Açma Alanında Başlıca Yaptığımız Hizmetlerimiz Şunlardır.

 

-tuvalet açma

-tıkalı tuvalet açma

-tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır

-tıkanmış tuvalet açma

-tıkalı tuvalet açma

-tuvalet açmak

-tıkalı tuvalet açıcı

-tuvalet tıkanıklığı nasıl giderilir

-tıkalı tuvalet açmak

-tıkalı tuvalet açma

-tıkalı tuvalet nasıl açılır

-tuvalet tıkanması

-tuvalet tıkanıklığı

-tıkalı tuvalet nasıl açılır